Spring over hovedmenu
Spring over venstremenu

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtsjælland

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtsjælland, sorteret alfabetisk efter jobcenter.

Send ikke personfølsomme oplysninger til nedenstående e-mailadresser.

E-mailadresserne er ikke sikrede. Brug derfor jobcentrets sikre e-mailadresse, hvis du har behov for at sende personfølsomme oplysninger.

  • Holbæk: Laila Rosengaard Madsen, tlf. 72 36 70 26, e-mail laim@holb.dk 
  • Holbæk: Marianne Banke, tlf. 72 36 46 27, e-mail marba@holb.dk
  • Holbæk: Hanne Mølsbank, tlf. 72 36 59 95, e-mail hanm@holb.dk 
  • Holbæk: Pia Grube, tlf., e-mail pigru@holb.dk
  • Kalundborg: Lene Dalsgaard, tlf. 59 53 57 11, e-mail lene.dalsgaard@kalundborg.dk
  • Køge: Elisabeth Henrichsen, tlf. 56 67 65 47, e-mail e.henrichsen@koege.dk
  • Køge: Helle Kolbe Meldgaard, tlf. 56 67 65 19, e-mail helle.meldgaard@koege.dk
  • Køge: Anita Holm Dalsgaard Olsen, tlf. 20 36 68 44, e-mail anita.olsen@koege.dk
  • Køge: Niels Erik Pedersen, tlf. 40 21 88 29, e-mail niels.pedersen@koege.dk
  • Køge: Helle Hansen, tlf. 56 67 27 49, e-mail helle.hansen@koege.dk
  • Køge: Vivi Juhl Petersen, tlf. 56 67 61 68, e-mail vivi.juhl.petersen@koege.dk
  • Lejre: Alice Weinsø, tlf. 46 46 46 42, e-mail alwe@lejre.dk
  • Næstved: Randi Hørlyk Buse, tlf. 55 88 66 17, e-mail rbuse@naestved.dk
  • Næstved: Ingrid Olsen, tlf. 55 88 65 34, e-mail ingol@naestved.dk
  • Odsherred: Sunneva Niclasen, tlf. 59 66 14 54, e-mail sunic@odsherred.dk
  • Ringsted: Lisbet Weimann, tlf. 57 62 64 47, e-mail liw@ringsted.dk
  • Roskilde: Anne-Mette Juul Svensson, tlf. 46 31 78 22, e-mail handicapkompensation@roskilde.dk
  • Roskilde: Julie Rodian Pedersen, tlf. 46 31 77 99, e-mail handicapkompensation@roskilde.dk
  • Slagelse: Lene Bergholdt, tlf. 58 57 47 65, e-mail leber@slagelse.dk
  • Slagelse: Marlene Bilenberg, tlf. 51 44 04 58, e-mail mabil@slagelse.dk
  • Solrød: Ole Milling Haurum, tlf. 56 18 21 07, e-mail oha@solrod.dk
  • Sorø: Bibi Klaudine Emde, tlf. 57 87 69 75, e-mail bkem@soroe.dk
  • Stevns: Sandie Grand Hansen, tlf. 56 57 54 16, e-mail sandieha@stevns.dk
  • Stevns: Camilla Kjerulf Christensen, tlf. 21 99 79 98, e-mail camichri@stevns.dk

Kontakt

Specialfunktionen Job og Handicap

Dannebrogsgade 3,2, 5000 Odense C

33963737

sjh@star.dk

Sidst opdateret: 08-10-2021